betclic

O'Neill: Chłopak ma wielki talent, ale nie będzie grał dla nas

Ostatnia aktualizacja: 06/10/15 14:53, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Ben Sutherland, flickr.com

Szkoleniowiec kadry narodowej Irlandii, Martin O'Neill przyznał, że nigdy nie próbował przekonać Jacka Grealisha do występów w prowadzonej przez niego reprezentacji.

20-letni zawodnik Aston Villi mógł wybierać pomiędzy reprezentacją Anglii a kadrą Irlandii. Po kilku tygodniach rozważań, zdecydował się, iż będzie bronił barw "Trzech Lwów".

- Nigdy do niczego go nie namawiałem. Myślę, że zarówno on, jak i jego ojciec będą mogli to potwierdzić - powiedział 63-letni trener cytowany przez "Sky Sports".

- Jack sam musiał podjąć tę decyzję. Urodził się w Anglii, podobnie jak jego tata i zdecydował, że będzie występował właśnie dla tej reprezentacji. Taka była wola jego i jego ojca, uważam, że jest to zrozumiała decyzja - zaznaczył.

- Chłopak ma wielki talent i już jest naprawdę dobrym zawodnikiem, dlatego to oczywiste, że jestem trochę rozczarowany. Myślę jednak, że nie oznacza to dla nas końca świata - podsumował.

Zanim młody napastnik zdecydował się dołączyć do seniorskiej reprezentacji Anglii, występował w kadrze narodowej Irlandii do lat 17, 18 i 21. Łącznie w barwach "The Boys in Green" rozegrał 19 spotkań i strzelił sześć bramek.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!