betclic

Wielkie kłopoty Falubazu

Ostatnia aktualizacja: 14/09/15 14:47, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Mohylek, wikicommons

SPAR Falubaz Zielona Góra po drugim z rzędu nieudanym sezonie boryka się z poważnymi problemami finansowymi.

- Wszelkie dywagacje związane z zawodnikami czy trenerem są na dalszym planie. Najważniejsze jest uzyskanie licencji, a przy minusowych dochodach w tym roku i przy takim minusie, który obecnie jest w klubie, to graniczy z cudem - ujawnił na antenie "Radia Zachód" Robert Dowhan.

- Wszystkie siły będą skupiane teraz na tym, aby pokryć zadłużenie. Jeżeli nie zostaną uregulowane zaległości, to regulamin jest bezwzględny i nie ma znaczenia, czy ja się znam z prezesem Ekstraligi, czy prezesem Polskiego Związku Motorowego. Tutaj w grę wchodzą cyfry - podkreślił były prezes zielonogórskiego klubu.

- Nie czuję się upoważniony, żeby mówić o liczbach. Na dzisiaj ta kwota zadłużenia jest większa niż milion złotych - sprecyzował doniesienia Dowhan, który martwi się o licencję dla drużyny z Grodu Bachusa na przyszły rok w PGE Ekstralidze.

- Nie ma żadnych możliwości, aby cokolwiek zrobić, czyli podpisać prolongaty czy porozumienia z zawodnikami. Trzeba być w stu procentach rozliczonym na bazie przelewu finansowego - dodał senator RP.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!