Wielkie strzelanie i zwycięstwo Sevilli z Espanyolem

Ostatnia aktualizacja: 21/08/16 07:11, Komentarzy: 1

0
1

Niesamowite spotkanie zobaczyli kibice na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan. Sevilla w 1. kolejce La Liga pokonała Espanyol 6:4.

Już do przerwy padło sześć bramek. W 8. minucie strzelanie rozpoczął gracz przyjezdnych, Pablo Piatti. W 22. minucie prowadzili już gospodarze za sprawą trafień Pablo Sarabii i Luciano Vietto. Kilka chwil później Hernan Perez doprowadził do remisu, a kiedy w 44. minucie Victor Sanchez strzelił trzeciego gola dla gości, wydawało się, że to oni będą schodzić do szatni na prowadzeniu. W doliczonym czasie pierwszej odsłony wyrównał jednak Vietto, zdobywając swoją drugą bramkę.

W drugiej połowie swoją dobrą skuteczność podtrzymali jedynie zawodnicy drużyny z Andaluzji. Na nieco ponad kwadrans, po trafieniu Hiroshiego Kiyotake, prowadzili już 6:3, bowiem wcześniej na listę strzelców wpisali się Franco Vazquez i Wissam Ben Yedder. Espanyol odpowiedział już tylko trafieniem Gerarda Moreno.

*****

Sevilla - Espanyol 6:4 (3:3)
Bramki: Sarabia 15, Vietto 22, 45+1, Vazquez 54, Ben Yedder 66, Kiyotake 74 - Piatti 8, Perez 26, Sanchez 44, Moreno 79.

Granada - Villarreal 1:1 (0:0)
Bramki: Ponce 65 - Castillejo 61.