betclic

Wijnaldum: Cieszymy się piłką nożną bardziej niż zwykle

Ostatnia aktualizacja: 08/11/16 12:18, Komentarzy: 0

0
0
Fot. AGIF / Shutterstock.com

- To błogosławieństwo dla wszystkich w szatni, że możemy być częścią tej drużyny i tego klubu. W chwilach, kiedy idzie dobrze, to cieszysz się piłką nożną bardziej niż zwykle, a teraz tak się dzieje - powiedział Georginio Wijnaldum, pomocnik Liverpool FC, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

"The Reds" w ostatniej kolejce pokonali Watford FC aż 6:1. - Strzelamy gole i gramy dobrze. Niestety, nie udało nam się zachować kolejny raz czystego konta. Jednak wygraliśmy i zdobyliśmy wiele bramek, a to jest najważniejsza rzecz - podkreślił Holender.

Drużyna z Anfield jest liderem ligowej tabeli, mając punkt przewagi nad Chelsea Londyn. - Menedżer i cały sztab robią wszystko, abyśmy tak samo podchodzili do swoich obowiązków. Będziemy tak samo pracować i tak samo grać - stwierdził.

- My zawodnicy musimy zdać sobie sprawę, że to nie jest coś zwykłego, aby być na czele ligowej tabeli. Dlatego musimy ciężko pracować. To robimy, to ciężka praca pozwoliła nam objąć pierwszej miejsce - przyznał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela