betclic

Wilczek: liczyłem na powołanie

Ostatnia aktualizacja: 16/08/15 12:17, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

Powołany do reprezentacji Polski Kamil Wilczek nie ukrywa swojej radości, ale nominacja zbytnio go nie zaskoczyła. Tym bardziej, że już wcześniej był blisko kadry.

- Choćby to miał być epizod, mogę wejść na boisko i zrobić coś dobrego. Liczyłem na szansę. Już przed poprzednim zgrupowaniem miałem sygnały ze sztabu, ale wtedy pechowo skręciłem kostkę w meczu z Koroną - mówił w rozmowie z eurosport.onet.pl Król Strzelców Ekstraklasy.

Piłkarz  opowiadał też o swojej przeprowadzce do Włoch.

- Zaaklimatyzowałem się, chociaż przeciągają mi się trochę poszukiwania mieszkania i nie sprowadziłem jeszcze rodziny. Trenera rozumiem, procentuje to, że mówię w języku hiszpańskim, który jest dosyć podobny. Na początku było trochę śmiesznych historii. W szatni wykorzystywali to, że nie wszystko łapałem. Kiedy o coś pytałem, mówili na odwrót, dopiero później wyprowadzali mnie z błędu, ale ogólnie zostałem dobrze przyjęty.
Źródło: eurosport.onet.pl
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
Fives
Zarejestrowany od: 1243 dni
Ilość komentarzy: 4859
Oceny: +28382
Kibicuje:
Hull City Borussia Dortmund Polska FC Barcelona Stomil Olsztyn
18.08.2015 / 23:53:57
Jeszcze jakieś 2-3 lata temu narzekaliśmy na brak napastników (tylko Lewy był niezły), a teraz mamy ich w nadmiarze xd. Lewy, Milik, Teodorczyk, Wilczek.