betclic

Wilman: To bardzo dobrze rokuje na przyszłość

Ostatnia aktualizacja: 26/08/16 21:51, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- Czasami strzela się bramkę i wygrywa się 1:0, a czasami przeciwnika to mobilizuje i coraz lepiej atakuje. Dobrze że odpowiedzieliśmy na tę jedną bramkę Wisły - powiedział Tomasz Wilman, trener Korony Kielce, po wygranej w Płocku 2:1, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową. 

- Dlatego bardzo mnie cieszą te punkty. Może nie gramy atrakcyjnej dla oka piłki, ale chociaż są pozytywne emocje. Nad tą jakością będziemy jednak cały czas pracować - podkreślił szkoleniowiec kielczan. 

- Jestem zadowolony z tego, jak drużyna reaguje na to, nad czym pracujemy na treningach. To bardzo budujące i rokujące na przyszłość. To jest jednak dopiero początek naszej drogi. Przed nami mnóstwo spotkań, doświadczeń i emocji oraz ciężkich i lepszych momentów. Cieszy mnie to, że drużyna chce pracować. Wiemy co jest naszą mocną stroną, a co słabą i chcemy to eliminować - zaznaczył Wilman. 

- Przerwa na kadrę jest dobrym momentem, żeby jeszcze lepiej zbudować drużynę i poprawić pewne elementy. Postaramy się ten czas wykorzystać jak najlepiej. Przed nami dwa tygodnie dobrej i solidnej pracy i na tym się skupiamy - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!