betclic

Wilshere i Rosicky wznowili treningi

Ostatnia aktualizacja: 31/03/16 19:47, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Mitch Gunn / Shutterstock.com

Dwaj zawodnicy Arsenalu, Jack Wilshere i Tomas Rosicky wznowili treningi z drużyną – poinformowano na stronie internetowej londyńskiego klubu. Anglik zmagał się z kontuzją kości strzałkowej w lewej nodze, a Rosicky nie mógł występować z powodu urazu uda.

Wilshere po raz ostatni na boisku pojawił się w lipcu, a we wrześniu musiał poddać się operacji. Rosicky z powodu kontuzji nie był brany pod uwagę przy ustalaniu składu od końca stycznia.

Proszony o skomentowanie sytuacji zdrowotnej pozostałych zawodników, trener Arsenalu Arsene Wenger odpowiedział: – Peter Cech niedługo powróci do normalnych treningów. Nie wiem jeszcze czy będę mógł skorzystać z jego usług w ten weekend. Prawdopodobnie jest na to jeszcze za wcześnie. Aaron Ramsey nie będzie mógł zagrać z Watfordem, ale mam nadzieję, że będę mógł z niego skorzystać za tydzień. Santi Cazorla wznowi treningi za trzy lub cztery tygodnie, a Mathieu Flamini może być gotowy do gry w przyszłym tygodniu. Alex Oxlade-Cahmberlain również robi postępy.

"Kanonierzy" zajmują obecnie trzecie miejsce w Premier League. Mają jedenaście punktów straty do lidera, którym jest Leicester City, ale o jedno spotkanie rozegrane mniej.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
RedPanda
Zarejestrowany od: 1096 dni
Ilość komentarzy: 1157
Oceny: +6309
Kibicuje:
Dania Everton Tottenham Hotspur Swansea City AFC Węgry Islandia Feyenoord Walia
02.04.2016 / 12:22:38
Ciekawe czy Rosicky zostanie na kolejny sezon w Arsenalu.