betclic

Wilshere: Nie spieszę się z powrotem na boisko

Ostatnia aktualizacja: 17/11/15 14:55, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Mitch Gunn / Shutterstock.com

Jack Wilshere, który we wrześniu przeszedł kolejną operację lewej kości strzałkowej przyznał, że jego rehabilitacja przebiega poprawnie, ale on sam "nie zamierza się spieszyć z powrotem na boisko".

23-letni wychowanek Kanonierów jest niezdolny do gry od początku obecnego sezonu, chociaż po kilku miesiącach wszystko z jego zdrowiem miało być w porządku. Niestety, musiał zmagać się z komplikacjami. - Pracuję najciężej jak tylko mogę, niestety już nie raz w swojej karierze byłem kontuzjowany, dlatego wiem ile trzeba włożyć wysiłku do tego, żeby być w pełni sprawnym. Nie zamierzam się spieszyć. Chcę mieć pewność, że wszystko jest OK - powiedział Wilshere.

- Ta kontuzja była najcięższą, jeśli chodzi o strefę mentalną, gdyż już w zeszłym roku miałem poważny uraz. Udało mi się wrócić, byłem w dobrej formie, grałem dla reprezentacji. Skróciłem nawet swoje wakacje o dwa tygodnie tylko po to, aby się dobrze przygotować do sezonu. Powiedziałem sobie, że w tym sezonie muszę być sprawny, żeby na Euro pojechać po w pełni rozegranych rozgrywkach ligowych. Niestety, ostatniego dnia przygotowań doznałem tego urazu. Było to dla mnie niezwykle ciężkie do przyjęcia - dodał piłkarz Kanonierów i równocześnie zadeklarował, że po powrocie do gry zrobi wszystko, by wywalczyć sobie miejsce w pierwszej jedenastce.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela