betclic

Wilusz: Będziemy dobrze przygotowani do ligi

Ostatnia aktualizacja: 05/02/16 07:33, Komentarzy: 0

1
0
Fot. Roger Gorączniak, wikicommons

- Wydaje mi się, że będziemy dobrze przygotowani do ligi. Ta już się zbliża - przyznał tuż po zremisowanym 1:1 sparingu z FK Krasnodar doświadczony środkowy obrońca Lecha Poznań, Maciej Wilusz.

Bramkę dla mistrzów Polski strzelił w 21. minucie rywalizacji 22-letni szwajcarski pomocnik Darko Jevtić. Do wyrównania doprowadził natomiast tuż przed przerwą Ari, który bez najmniejszych problemów pokonał niepewnie interweniującego Jasmina Buricia.

- Graliśmy z bardzo dobrą drużyną europejskiej klasy, która posiada w swojej kadrze bardzo dobrych piłkarzy. Pracy w obronie było dużo, szczególnie w drugiej połowie, kiedy rywale wymienili większość zawodników. Dobrze jednak z tego wyszliśmy, może było trochę chaosu, ale staliśmy blisko siebie - stwierdził były obrońca Korony Kielce, cytowany przez "lechpoznan.pl".

- Graliśmy przeciwko dwóm napastnikom i w pierwszej połowie mieliśmy więcej problemów. Ari jest silny, ruchliwy, dobry technicznie. Dostał czerwoną kartkę za brzydkie zachowanie, ale to znany zawodnik. Widać u niego dużą jakość - kontynuował.

- Zremisowaliśmy z FK Krasnodar i wydaje mi się, że będziemy dobrze przygotowani do ligi. Ta już się zbliża i czekamy na ten pierwszy mecz
- dodał 27-letni obrońca, który do Poznania przeniósł się w lecie 2014 roku.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela