betclic

Wisła bez Brożka i Mączyńskiego przeciwko Łęcznej

Ostatnia aktualizacja: 18/04/16 17:05, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

W środowym meczu Wisły Kraków z Górnikiem Łęczna zabraknie Rafała Pietrzaka, który ma problemy z mięśniem dwugłowym. Na murawie nie pojawią się również Paweł Brożek i Krzysztof Mączyński. - Nadal pracują indywidualnie. Wypada nam Rafał, to musimy go kimś zastąpić. Będzie to to Witalij Bałaszow - mówił na poniedziałkowej konferencji prasowej Dariusz Wdowczyk.

Natomiast zmiana Rafała Wolskiego w starciu z Górnikiem Zabrze nie była efektem urazu. - Bardzo się cieszę, że Rafał w kolejnym meczu zdobywa bramkę, znajduje się w sytuacji bramkowej, a takimi akcjami jak w pierwszej połowie potrafi stworzyć przewagę, związać kilku zawodników, wypatrzeć partnera i otworzyć mu drogę do bramki - dodał opiekun krakowian cytowany przez oficjalną witrynę Białej Gwiazdy.

- Ale Rafał też potrafi grać lepiej niż grał wczoraj. Przez pierwsze czterdzieści minut, aż do strzelenia bramki, właściwie nie było go na boisku - ani w ofensywie, ani w defensywie. Może i powinien dawać temu zespołowi więcej, bo wiem, że może - zauważył przytomnie Wdowczyk.

Wisła ma po pierwszej kolejce rundy finałowej 21 punktów i prowadzi w grupie spadkowej.

Środowe starcie z łęcznianami rozpocznie się o godzinie 18:00.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela