betclic

Wisła Kraków coraz silniejsza

Ostatnia aktualizacja: 18/11/15 15:44, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

Od wtorku do ligowego starcia z Górnikiem Zabrze przygotowują się dwaj reprezentanci, Richard Guzmics i Alan Uryga, którzy wrócili już ze zgrupowań swoich drużyn narodowych i dołączyli do kolegów z Wisły.

Trenerzy krakowian mają już rozpracowanego najbliższego rywala swojego zespołu, a zgromadzoną wiedzę przekażą swoim podopiecznym podczas odprawy przedmeczowej. - Analizę gry Górnika rozpoczęliśmy tak naprawdę tydzień temu. Dzisiaj mamy już kompletny materiał, który możemy zademonstrować zawodnikom. Czekamy jednak na wszystkich piłkarzy, aby poinformować ich o mocnych i słabych stronach zabrzan - mówił asystent Kazimierza Moskala w rozmowie z wisla.krakow.pl.

Przerwa w rozgrywkach ligowych została wykorzystana także na podleczenie urazów. - Sztab medyczny radzi sobie z tym kontuzjami, na szczęście nie są one szczególnie poważne. „Bury” przechodził infekcję, ale dzisiaj wraca do zajęć. Denis trenuje z nami normalnie od początku tygodnia, także myślę, że po tym urazie nie ma już śladu. Mamy nadzieję, że Krzysiek Mączyński i Donald Guerrier wrócą do Krakowa cali i zdrowi– zakończył trener Marcin Broniszewski.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
schnor25
Zarejestrowany od: 1677 dni
Ilość komentarzy: 1148
Oceny: +8952
Kibicuje:
Arsenal Londyn Pogoń Szczecin
18.11.2015 / 15:58:32
Coraz silniejsza i z coraz to większymi długami.

Tabela