betclic

"Wisła Kraków jest zagrożona spadkiem"

Ostatnia aktualizacja: 19/12/15 14:46, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Wisła Kraków przegrała przed własną publicznością z Pogonią Szczecin 0:1 w ramach 21. kolejki Ekstraklasy. Tuż po zakończeniu rywalizacji kapitan "Białej Gwiazdy" Arkadiusz Głowacki pochwalił swoich kolegów za zaangażowanie.

- Cały rok jest trudny, ale rzeczywiście ta runda jest fatalna, zwłaszcza końcówka, a ostatnie pięć meczów to dla nas za dużo. Widać po dzisiejszym składzie, że dał się on nam mocno we znaki i w sumie mimo wszystko, mimo że jesteśmy tak nisko i przegraliśmy tyle meczów, cieszymy się, że to już koniec - powiedział 36-letni obrońca cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Myślę, że trzeba słowa uznania skierować w stronę chłopców, którzy mimo iż nie grali, nie dostawali szans, dawali z siebie tyle, ile mogli i nie poddawali się
- dodał.

- Myślę, że trzeba powiedzieć, że jesteśmy zagrożeni spadkiem. Oczywiście sytuacja może ulec zmianie, ale na dzień dzisiejszy nie widać optymizmu. Przyjdzie nowy rok i wierzę w to, że trochę się pozmienia. Mam głęboką nadzieję, że tak będzie, bo jeśli coś się nie wydarzy, to będziemy mocno się bić, aby zostać w Ekstraklasie - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela