Wisła Kraków wygrała mecz na szczycie! Petarda z dystansu na wagę zwycięstwa [WIDEO]

Wisła Kraków odniosła bezcenne zwycięstwo w walce o awans do Ekstraklasy. "Biała Gwiazda" wygrała z Bruk-Betem Nieciecza 2:1.
Wisła objęła prowadzenie już w 10. minucie. Świetną zespołową akcję strzałem z kilku metrów sfinalizował Villar.
Nieciecza odpowiedziała szybko. W 22. minucie fatalną stratę przed własnym polem karnym popełnił Igbekeme. Goście błyskawicznie skontrowali, a celnym uderzeniem popisał się Karasek.
Gospodarzom zwycięstwo dał gol Jarocha z 60. minuty. Trafienie było niezwykłe. Obrońca Wisły dopadł do piłki przed polem karnym i od razu kropnął na bramkę. Piłka wylądowała w okienku.
Wisła dzięki wygranej przesunęła się na drugie miejsce w tabeli. Straci je, jeśli Ruch zremisuje albo pokona Arkę. Nieciecza na razie jest czwarta.
Marcin Karbowski12 May 2023 · 22:34