betclic

"Wisła Kraków związała się trzyletnią umową z firmą Lyoness Polska"

Ostatnia aktualizacja: 12/10/16 17:02, Komentarzy: 1

0
1
Fot. wisla.krakow.pl

Firma Lyoness miała trafić na frontowe miejsce na koszulkach piłkarzy. Nie stało się tak z czysto biznesowego powodu. Mianowicie klub prowadzi bardzo zaawansowane rozmowy ze sponsorem na koszulki, którego interesuje tylko to miejsce – powiedziała na środowej konferencji prasowej prezes Wisły Kraków, Marzena Sarapata.

Biała Gwiazda po 11. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmuje w ligowej tabeli ostatnie miejsce. Jak do tej pory trzynastokrotni mistrzowie Polski zgromadzili na swoim koncie dziesięć punktów. Do ósmej Korony Kielce tracą w tym momencie cztery "oczka".

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że Wisła Kraków związała się trzyletnią umową z firmą Lyoness Polska. Właściwie trzema umowami, gdyż formalnie będą łączyły nas trzy umowy. Staliśmy się partnerami biznesowymi – przyznała Marzena Sarapata, cytowana przez oficjalną stronę internetową krakowskiego klubu.

Łączą nas trzy umowy. Stricte sponsorska, na mocy której logo Lyoness znajduje się już tutaj za nami na tablicy. Znajdzie się również na rękawach koszulek piłkarzy. Druga umowa dotycząca programu lojalnościowego i trzecia marketingowa – zaznaczyła. 

Firma Lyoness miała trafić na frontowe miejsce na koszulkach piłkarzy. Nie stało się tak z czysto biznesowego powodu. Mianowicie Wisła Kraków prowadzi bardzo zaawansowane rozmowy ze sponsorem na koszulki, którego interesuje tylko to miejsce. W związku z tym zwróciliśmy się do firmy Lyoness, czy możemy zaoferować im nieco inne miejsce na trykocie. Spotkaliśmy się ze zrozumieniem, za co również dziękuję – dodała.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 341 dni
Ilość komentarzy: 7529
Oceny: +20951
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
13.10.2016 / 21:35:06
Pogodzona sprawa. Ok.