betclic

Wisła osłabiona, Cierzniak numerem 1

Ostatnia aktualizacja: 15/08/15 19:05, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Borykająca się z kłopotami kadrowymi Wisła podejmie w niedzielnym meczu 5. kolejki Ekstraklasy Lechię Gdańsk. Opiekun Białej Gwiazdy, Kazimierz Moskal zapewnia, że jego podopieczni zamierzają wywalczyć trzy punkty, chociaż nie ukrywa, że w gdańskiej ekipie widoczny jest spory potencjał.

Do rywalizacji z Biało-Zielonymi Wisła Kraków podejdzie bez kontuzjowanych: Macieja Sadloka, Michała Miśkiewicza, Emmanuela Sarkiego i Krystiana Kujawy. - W minionym tygodniu z drobnymi urazami zmagali się także inni podopieczni trenera Moskala. - Mam nadzieje, że udało nam się wyleczyć kilkoro zawodników, którzy mieli problemy przed meczem z Ruchem. Urazy Guzmicsa i Guerriera dotyczyły kolana, co niesie ze sobą duże ryzyko - mówił na sobotniej konferencji prasowej Moskal.

- Na pewno nie jest brany pod uwagę Michał Miśkiewicz, Maciej Sadlok, Manu Sarki i Krystian Kujawa. Pozostali zawodnicy są zdrowi i zdolni do gry - zapewnił. Do dyspozycji szkoleniowca jest także Michał Buchalik, który stanął między słupkami w starciu z Ruchem w ramach Pucharu Polski. - Nigdy nie ujawniam składu przed meczem, bo nie wiadomo, co się wydarzy. Myślę jednak, że Radek swoją postawą zasłużył na to, aby być numerem jeden. Michał wrócił po kontuzji, wystąpił w Chorzowie i w meczu rezerw, ale sądzę, że nic się nie zmieni i Radek wybiegnie w podstawowym składzie – zasugerował trener.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!