betclic

Wisła Płock ma nowego dyrektora sportowego

Ostatnia aktualizacja: 15/06/16 10:36, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Bartek23ef, wikicommons

Łukasz Masłowski od 1 lipca przejmie funkcję dyrektora sportowego Wisły Płock - poinformował klub z Mazowsza na swojej oficjalnej stronie.

"Nafciarze" w minionym sezonie wywalczyli awans do Ekstraklasy. Przez ostatnie lata na tym stanowisku był wakat w klubie z Mazowsza.

Masłowski wcześniej był piłkarzem między innymi Widzewa Łódź, Górnika Łęczna i Odry Wodzisław. Na najwyższym szczeblu rozgrywek zaliczył 89 spotkań i strzelił jedenaście bramek.

W sezonie 2009/10, popularny "Masło" zakładał także koszulkę Wisły Płock. Zagrał wówczas 29 meczów, w których strzelił dwie bramki. Po zakończeniu kariery został skautem i agentem piłkarskim. Współpracował również z Wisłą, do której trafili dzięki niemu Patryk Stępiński oraz Arkadiusz Reca.

Przez ostatnie pół roku Łukasz Masłowski, który posiada także uprawnienia trenerskie UEFA A, pełnił funkcję dyrektora w Olimpii Grudziądz. W momencie rozpoczęcia jego pracy zespół zajmował ostatnie miejsce w tabeli I ligi, a ostatecznie w znakomitym stylu się utrzymał.

(za wisla.plock.pl)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!