Wisła Płock przegrała w Lidze Mistrzów

mgilert, Shutterstock
Orlen Wisła Płock przegrała z SC Flensburgiem-Handewitt 30:34 w Lidze Mistrzów piłkarzy ręcznych.

Początek spotkania to gra w bardzo szybkim tempie i grad bramek - w ciągu pierwszego kwadransa padło ich 15. Po 20 minutach polska drużyna nie wytrzymała tempa i zaczęła popełniać mnóstwo błędów. Niemcy wykorzystali potknięcia swoich przeciwników i na przerwę schodzili z prowadzeniem 17:13.

Druga odsłona to równie wysokie tempo, co w pierwszej. Z tą różnicą, że tym razem to niemiecka drużyna osłabła i to jej przydarzały się błędy. Dzięki temu Wisła doprowadziła do remisu 27:27. Po krótkiej wymianie ciosów i akcji bramka za bramkę, ostatnie minuty należały jednak do niemieckiego zespołu, który całe spotkanie wygrał 34:30.