betclic

Wisła rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu

Ostatnia aktualizacja: 13/06/16 13:53, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Piłkarze krakowskiej Wisły w poniedziałek rozpoczęli przygotowania do sezonu, jednak bez kilku zawodników.

Wiślacy zaczynają przygotowania bez piłkarzy walczących w barwach narodowych: Krzysztofa Mączyńskiego, Rafała Wolskiego, Richarda Guzmicsa, a także jeszcze bez Wilde-Donalda Guerriera, który dopiero zakończył udział w Copa America.
- Krzyśkowi i Ryśkowi życzymy jak najlepiej, żeby jak najpóźniej wracali do kraju. Jest to dla nas pewnego rodzaju wyzwanie, musimy więc być przygotowani na różne warianty kadrowe na pierwsze spotkania - przyznał opiekun Białej Gwiazdy, Dariusz Wdowczyk cytowany przez oficjalną stronę klubową.

Podopieczni Dariusza Wdowczyka tego lata nie wyjadą na zgrupowanie. Przez cały okres przygotowawczy będą trenować w ośrodku w Myślenicach. - Plany naszej pracy są gotowe. Oczywiście plany są też od tego, żeby je weryfikować w zależności od reakcji zawodników na to, co będziemy robili. Okres przygotowawczy będzie krótki, ale mamy nadzieję, że na tyle intensywny, iż pozwoli nam na dobre przygotowanie i właściwe wejście w sezon. Przede wszystkim dlatego, że po pierwszym domowym meczu mamy przed sobą kilka wyjazdów - zwrócił uwagę Wdowczyk.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela