betclic

Wisła Kraków straci dwa miliony

Ostatnia aktualizacja: 07/10/15 13:37, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

Wisła Kraków przegrała spór ze swoim byłym piłkarzem, Cwetanem Genkowem i będzie musiała wypłacić mu zaległe pensje - informuje "Dziennik Polski".

Sprawa ciągnęła się od bardzo długiego czasu. Wisła się odwoływała, zaś kolejne instancje przyznawały, że racja jest po stronie piłkarza.

Do klubu wpłynął właśnie wyrok Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu w Lozannie (CAS). Z orzeczenia jasno wynika, że krakowianie muszą uregulować zaległości względem Genkowa. Razem to ponad 2 miliony złotych.

- Mogę potwierdzić, że otrzymaliśmy postanowienie w sprawie Genkowa. W tej chwili prowadzone są rozmowy z pełnomocnikami piłkarza - powiedział "Dziennikowi Polskiemu" rzecznik Wisły.

Prawdopodobnie wiślacy starają się rozłożyć spłatę na możliwie niskie raty spłacane w dłuższym terminie. Wiele wskazuje na to, że kolejne apelacje w tej sprawie również miały na celu odwleczenie spłaty zobowiązań. 
Źródło: dziennikpolski24.pl
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
schnor25
Zarejestrowany od: 1704 dni
Ilość komentarzy: 1148
Oceny: +8948
Kibicuje:
Arsenal Londyn Pogoń Szczecin
07.10.2015 / 14:41:59
Tak to jest jak się oferuje pracownikom wirtualne pensje, których potem nie można wypłacić, no bo z czego? Lepiej zaoferować mniej i płacić regularnie, nie zadłużać się niż wpisywać kolejne zera w kontrakcie, które działają jak lep na muchy.

Tabela