betclic

Wiślacy szykują się do Wielkich Derbów Krakowa

Ostatnia aktualizacja: 24/11/15 15:58, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Podopieczni Kazimierza Moskala szykują się do zbliżających się Wielkich Derbów Krakowa - informuje oficjalna strona Białej Gwiazdy. 

Od rozgrzewki z akcentem siłowym rozpoczęli drugi dzień mikrocyklu treningowego zawodnicy Białej Gwiazdy. Do wstępu do zajęć, przygotowanego przez trenera Andrzeja Bahra, wykorzystane zostały niezbędne narzędzia takie jak piłki lekarskie, gumy do ćwiczeń, a także płotki. 

Następna faza zajęć podporządkowana została taktyce i technice. Sztab szkoleniowy krakowskiej Wisły zwrócił szczególną uwagę na dopracowanie podań, wyjście na odpowiednią pozycję i utrzymywanie się przy piłce. Nie zapomniano także o odpowiednim wykończeniu akcji pod bramką rywala.

Konsekwencją dwóch poprzednich części treningu były małe gierki, które pozwoliły piłkarzom na zebranie w całość poszczególnych elementów i przekazanej przez trenerów wiedzy. Zestawienie to pozwala na kontrole, w jaki sposób podpowiedzi szkoleniowców realizowane są przez zawodników podczas rywalizacji z przeciwnikiem.

Od dłuższego czasu najbliższemu rywalowi przygląda się sztab szkoleniowy. Również w poniedziałkowy wieczór trenerzy Białej Gwiazdy obserwowali Cracovię, uzupełniając zgromadzone informacje i szykując taktykę pod rywala zza Błoń.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!