betclic

Właściciel KS Toruń organizuje pomoc dla Warda

Ostatnia aktualizacja: 25/08/15 15:33, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Andrzej, wikipedia

Właściciel KS Toruń Przemysław Termiński wydał oświadczenie, w którym zobowiązał się do pomocy w leczeniu i rehabilitacji Darcy'ego Warda. 

Dwukrotny mistrz świata juniorów po koszmarnym niedzielnym wypadku w Zielonej Górze i nocnej operacji kręgosłupa jest w stabilnym stanie, ale lekarze wcześniej ujawnili, że ma przerwany rdzeń kręgowy na odcinku szyjnym. 

"Szanowni Kibice! Całe środowisko żużlowe jest w szoku po tragicznym wypadku Darcy'ego. Szczególnie my, jako środowisko toruńskie, gdyż zawodnik ten jest de facto naszym wychowankiem. Obecnie wiemy wszyscy już dużo więcej o jego stanie zdrowia i wiedza ta, chociaż niepełna, jest jednak niestety zatrważająca" - podkreślił sternik "Aniołów" na swoim profilu na Facebooku.

"Z uwagą czytam wszystkie Wasze posty, maile do mnie z sugestiami jak powinniśmy postąpić. Wspólnie z Jackiem Gajewskim przekażemy Wam informacje co dalej zrobimy jako Klub i kibice. Mam nadzieję, że zgodzicie się nas wesprzeć w realizacji tego planu" - ujawnił Przemysław Termiński.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!