Włochy: 90 minut Salamona, porażka Cagliari

Ostatnia aktualizacja: 27/02/16 16:14, Komentarzy: 0

0
0

AC Cesena pokonała przed własną publicznością Cagliari Calcio 2:0 (0:0) w 28. kolejce włoskiej Serie B. W barwach gości pełne 90 minut rozegrał Bartosz Salamon.

Na Stadio Dino Manuzzi jako pierwsi na prowadzenie mogli wyjść przyjezdni. W 35. minucie sędzia wskazał na jedenastkę, lecz Niccolo Giannetti nie wykorzystał okazji.

Szans na strzelenie gola nie zmarnowali natomiast gospodarze. Niecały kwadrans po zmianie stron Marco Storariego pokonał Stefano Sensi, a jedenaście minut przed końcem wynik ustalił Milan Djurić.

Warto zaznaczyć, że goście kończyli ten mecz w dziesiątkę. W 70. minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Nicola Murru.

Cesena odniosła w ten sposób trzynaste zwycięstwo w lidze i zajmuje aktualnie czwartą pozycję w tabeli. Dla prowadzącego Cagliari była to z kolei piąta porażka.