betclic

Włosi zachwyceni 16-latkiem z Ruchu. "Trenerzy Interu bardzo mnie chwalili"

Ostatnia aktualizacja: 23/12/16 08:21, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ruch.chorzow.pl

- Trenerzy Interu bardzo mnie chwalili za to, co pokazywałem na treningach i za występ w sparingu - powiedział Przemysław Bargiel, cytowany przez oficjalną stronę internetową Ruchu Chorzów. 

Piłkarz Ruchu, Przemysław Bargiel,  został zaproszony na treningi przez Inter i w Mediolanie przebywał od poniedziałku do czwartku. Polak przeszedł badania medyczne oraz test wydolności, a także wziął udział w treningu z drużyną z rocznika 2000. 

Po kolejnych zajęciach 16-latek zagrał w sparingu juniorów Interu z drużyną z Lazzate. Pomocnik „Niebieskich” rozpoczął mecz w wyjściowym składzie i rozegrał pełne 90 minut, a Inter zwyciężył 1:0. W środę młody pomocnik miał też okazję obejrzeć z trybun mecz ekipy "Nerazzurri" z Lazio Rzym (3:0). 

Trenerzy bardzo mnie chwalili za to, co pokazywałem na treningach, za występ w sparingu. Podkreślali, że bardzo się wyróżniałem oraz że dobrze wyglądam pod względem fizycznym i motorycznym – powiedział. Bargiel dorobił się nawet nowej ksywki „Dybala” nawiązującej do stylu gry gwiazdy Juventusu Paolo Dybali posiadającego polskie korzenie.

- Jeśli chodzi o poziom piłkarski to na pewno jest wysoki, choć widzę u siebie pewne rezerwy. Jednak największe wrażenie zrobiła na mnie gościnność Włochów - dodał młody zawodnik.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
ka68987
Zarejestrowany od: 1132 dni
Ilość komentarzy: 1936
Oceny: -545
Kibicuje:
Bayern Monachium Legia Warszawa Polska
23.12.2016 / 10:12:44
Brać go do Legii! Kiedy w końcu Leśny się obudzi? Teraz jest czas na koszenie najlepszych juniorów w Polsce i Europie. Kasa jest. Już powinny jeździć po Polsce, Chorwacji, Serbii, Rumunii i Węgrzech zastępy skautów i łowić