Włoskie media chwalą Milika. "Powrócił w wielkim stylu"

Marcin Kadziolka / Shutterstock.com
Gol Arkadiusza Milika dał Napoli remis 2:2 z Sassuolo. Polak zbiera świetne recenzje we włoskiej prasie.

Milik wszedł na boisko dopiero w 80. minucie spotkania. Nie potrzebował zbyt dużo czasu, by wpisać się na listę strzelców. Do bramki trafił już cztery minuty później. To jego pierwszy gol po wyleczeniu urazu, którego doznał w październiku ubiegłego roku w meczu Polski z Danią.

"Powrócił w wielkim stylu! W polu karnym zachował się jak rasowy napastnik. Był drapieżny. Wrócił piłkarz sprzed kontuzji" - zachwyca się neapolitański dziennik "Il Mattino".

Milika chwalą też inne media. "La Repubblika" wprost pisze, że Polak uratował Napoli przed kompromitacją. "Odblokowanie Milika to dobra wiadomość dla fanów. Milik pokazał na początku sezonu, że potrafi być skuteczny i regularny. Kibice na to czekają" - komentuje redakcja.
Źródło: Il Mattino, La Repubblica