betclic

Woffinden: Czułem lekki dyskomfort po wypadku

Ostatnia aktualizacja: 08/09/16 10:47, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

Tai Woffinden nie ma żadnych złamań po upadku w poniedziałkowym spotkaniu brytyjskiej Elite League i jest gotowy do walki w sobotnim Grand Prix Niemiec.

Obrońca mistrzowskiego tytułu aktualnie zajmuje trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej cyklu ze stratą ośmiu punktów do prowadzącego Amerykanina Grega Hancocka.

Brytyjczyk nie dokończył poniedziałkowej konfrontacji przeciwko Poole Pirates, opuszczając z bólem tor w Wolverhampton, trzymając się za rękę.

- Miałem wypadek i czułem lekki dyskomfort, ale to wszystko co mogę przekazać na temat mojej kontuzji. Nie mam więcej nic do dodania - zapewnił Woffinden cytowany przez oficjalny serwis Speedway Grand Prix.

Podwójny czempion globu chwali sobie obiekt Bergring Arena w Teterow.
- Byłem już tam kiedyś i wykręciłem kilka okrążeń. To jest bardzo przyjemny tor i lubię go. Nie mogę się doczekać powrotu i jestem przekonany, że to będą dobre zawody - kontynuował lider Betardu Sparty Wrocław.

- Dam z siebie wszystko i zobaczymy, jakie przyniesie to efekty tym razem. Jestem jednak zadowolony ze swojej dotychczasowej dyspozycji w Grand Prix i największym wyzwaniem dla mnie jest utrzymanie takiej formy
- podsumował Woffinden.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!