betclic

"Woffinden jak Rickardsson"

Ostatnia aktualizacja: 06/10/15 19:44, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

Nicki Pedersen rzadko chwali swoich rywali z toru, ale kilka dni po Grand Prix Polski w Toruniu nie szczędził słów uznania pod adresem Taia Wofindena.

Brytyjczyk minionej soboty na Motoarenie po raz drugi w swojej karierze wywalczył tytuł indywidualnego mistrza świata w jeździe na żużlu.

- Czapki z głów po tym, czego dokonał Tai. Nie widziałem nikogo równie szybkiego od czasu, kiedy ścigał się z nami Tony Rickardsson - podkreślił Pedersen cytowany przez oficjalny serwis Grand Prix.

- To było niesamowite. Cokolwiek wymyślił, to zadziałało na jego korzyść - przyznał trzykrotny indywidualny mistrz świata.

- Tai jest nadal młody, ale jego motocykle były szybsze od reszty. On nie jest najlepszym startowcem, ale na dystansie nikt tak, jak on nie potrafi wyprzedzać. Tylko Tony był w stanie robić to w taki sposób - podsumował wątek Pedersen.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
RapTechnik
Zarejestrowany od: 1639 dni
Ilość komentarzy: 1639
Oceny: +1954
Kibicuje:
Brazylia Dinamo Zagreb Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Tottenham Hotspur Manchester City Leicester City FC Swansea City AFC
12.10.2015 / 00:36:01
Tony... Takiego mistrza jeszcze długo nie będzie. Hans Nielsen może był prawie na podobnym poziomie, ale Tony Rickardsson - to był gość z innego świata. Coś jak Ronaldinho czy Messi w piłce nożnej... W dzisiejszym żużlu jakieś Musielaki, nie Musielaki ("co robisz MusielOk?!"), Pawlickie i inne. A kiedyś to byli zawodnicy. Leigh Adams, Jason Crump, Hans Nielsen, Tomasz Gollob, Roman Jankowski, Rune Holta, Mark Loram czy Tony Rickardsson. Nicki najbardziej go przypomina.