betclic

Woffinden: Muszę zrobić sobie przerwę od DPŚ

Ostatnia aktualizacja: 16/08/16 19:54, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm/Shutterstock

Tai Woffinden po nieudanym dla siebie Grand Prix Szwecji ogłosił nieoczekiwanie rozbrat z reprezentacją Wielkiej Brytanii. 

Podwójny indywidualny czempion globu w tym roku na torze w Manchesterze wywalczył z "Synami Albionu" srebrny medal Drużynowego Pucharu Świata, w którym triumfowali Polacy, a brązowe medale zdobyli Szwedzi. 

- Postanowiłem zrezygnować z udziału w Drużynowym Pucharze Świata w 2017 roku. Będę jednak dalej z dumą reprezentował Wielką Brytanię w cyklu Speedway Grand Prix - oświadczył Tai Woffinden w komunikacie opublikowanym na jego oficjalnym serwisie.

- Zobaczymy, co wydarzy się w 2018 roku. Może wtedy powrócę. Dobrze jednak czułem się reprezentując Wielką Brytanię i miło wspominam spotkanie z kibicami na torze Belle Vue Aces w Manchesterze. Nie zapomnę nigdy przyjęcia w Cardiff - podkreślił podwójny indywidualny czempion globu. 

- Jestem wdzięczny za wsparcie kibiców. Potwierdzam również, że nie będę reprezentować Australii. Takie zachowanie nie jest w moim stylu. Życzę Wielkiej Brytanii powodzenia w następnej edycji DPŚ. Ja muszę zrobić sobie przerwę - podsumował Woffinden. 

(za taiwoffinden.com)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!