betclic

Woffinden: W GP Polski pojadę na luzie

Ostatnia aktualizacja: 02/10/15 13:52, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Afanasyev Sergey, wikicommons

Tai Woffinden przed sobotnim Grand Prix Polski w Toruniu nie czuje się jeszcze nowym indywidualnym mistrzem świata.

Prowadzący w klasyfikacji generalnej Brytyjczyk ma 25 punktów nad broniącym tytułu Gregiem Hancockiem. Jeśli lider Betardu Sparty Wrocław na Motoarenie zdobędzie osiemnaście punktów, to bez względu na dorobek Amerykanina w Grodzie Kopernika, po raz drugi w swojej karierze założy na szyję złoty medal IMŚ.

- Pojadę w Toruniu na luzie i spróbuję zdobyć tak dużo punktów, jak tylko będzie to możliwe. Pragnę tylko cieszyć się z jazdy. Lubię ten tor, jest wspaniały do ścigania - podkreślił Woffinden w rozmowie z oficjalnym serwisem Grand Prix.

- Nie mogę się doczekać tego turnieju. Publiczność w Toruniu zawsze jest niesamowita. Przepełniają mnie pozytywne myśli przed tymi zawodami - przyznał mistrz świata z 2013 roku.

- Nie myślę o tym, co zrobią inni. To ja jestem liderem i tak długo, jak czuję się z tym dobrze i jestem w formie, dlaczego powinienem martwić się innymi kwestiami? Motocykle spisują się bardzo dobrze, mój team bardzo dobrze pracuje, wszystko jest na właściwym miejscu. Jadę z nastawieniem wygrania kilku wyścigów i zobaczymy, co mi to przyniesie - podsumował Woffinden.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!