betclic

Woffinden zadowolony z sezonu. "Nie mogę prosić o więcej"

Ostatnia aktualizacja: 14/09/15 15:00, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Afanasyev Sergey, wikicommons

Tai Woffinden na trzy rundy przed zakończeniem tegorocznych zmagań w cyklu Grand Prix jest bardzo bliski wywalczenia swojego drugiego w karierze mistrzowskiego tytułu.

Prowadzący w klasyfikacji generalnej Brytyjczyk po zajęciu drugiego miejsca w GP Słowenii ma 25 punktów przewagi nad drugim w rankingu i broniącym tytułu Gregiem Hancockiem, który minionej soboty triumfował na torze w Krsko.

- Cieszę się z wyniku. Znów wskoczyłem na podium i to było wspaniałe, chociaż w trakcie zawodów musieliśmy się z teamem sporo napracować z ustawieniami - przyznał Woffinden na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

- Może nie wygrałem turnieju, ale uzbierałem znów sporo punktów, dzięki którym nadal jestem liderem cyklu. Nic nie jest jeszcze jednak pewne. Do zdobycia wciąż mamy 63 punkty. Forma Grega z soboty z pewnością uczyniła go silniejszym - stwierdził Brytyjczyk, który w Krsko uzbierał osiemnaście punktów.

- Każde Grand Prix jest ciężkie. Wszystko, co mogę, to utrzymywać swoją skuteczności i to mnie przybliży do celu. Miałem ostatnio dobre spotkania w Polsce i Szwecji i także mam szansę w tych ligach sięgnąć po tytuł. Nie mogę prosić o więcej. Jestem szczęśliwy - podsumował Woffinden.
Źródło: asinfo.

Tagi:

Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!