betclic

Wojtkowiak: Chcę odzyskać miejsce w pierwszym składzie Lechii

Ostatnia aktualizacja: 05/01/16 15:40, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Tomasz Bidermann/Shutterstock

Czas odpoczynku się kończy, nadchodzi okres ciężkiej pracy. Mój osobisty cel na najbliższe tygodnie, to odzyskanie miejsca w podstawowym składzie Lechii – mówi obrońca Biało-Zielonych Grzegorz Wojtkowiak w rozmowie z oficjalną witryną gdańszczan.

Defensor Lechii zapewnił, że podczas urlopu nie do końca stronił od futbolu. – Wziąłem udział w charytatywnym turnieju we Wronkach, gdzie zaczynałem na dobre swoją piłkarską przygodę. Spotkałem wielu kolegów, z którymi grałem w okresie juniorskim, była okazja do powspominania dawnych czasów. Moja drużyna awansowała do finału, gdzie niestety polegliśmy 1:2 – mówił Wojtkowiak, który - podobnie jak każdy zawodnik Lechii - rozpoczął już indywidualny tok przygotowań do rundy wiosennej. 

Było trochę czasu na odpoczynek, ale później codzienność to treningi biegowe czy te w siłowni. Trzeba podtrzymywać formę, by w jak najlepszej dyspozycji wejść z powrotem do zajęć z drużyną. Przed nami bardzo ważnych dziewięć spotkań, po których musimy odzyskać miejsce w czołowej ósemce. Osobiście natomiast stawiam sobie za cel na najbliższy okres wywalczenie miejsca w wyjściowym składzie. Każdy z nas będzie miał zresztą taki sam. Ale rywalizacja jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła – zakończył swoją wypowiedź doświadczony obrońca.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
Marek_Lfc97
Zarejestrowany od: 1046 dni
Ilość komentarzy: 104
Oceny: +1116
Kibicuje:
Liverpool FC Borussia Dortmund Pogoń Szczecin Polska
05.01.2016 / 18:16:38
Z Wawrzyniakiem to ty nie wygrasz :D

Tabela