betclic

Wojtkowiak: Jesteśmy gotowi na to, żeby grać w pucharach

Ostatnia aktualizacja: 15/05/16 13:41, Komentarzy: 0

0
0
Fot. lechia.pl

- Wiadomo, że tylko wygrana z Cracovią daje nam europejskie puchary. Dlatego w niedzielnym spotkaniu nie będzie z naszej strony kalkulacji. Chcemy zagrać dobry mecz, sięgnąć po trzy punkty i zrealizować nasz plan. Jesteśmy gotowi na to, żeby grać w europejskich pucharach - mówi przed niedzielnym spotkaniem obrońca Lechii Gdańsk Grzegorz Wojtkowiak.

Przed niedzielnym spotkaniem z Cracovią piłkarze Lechii mają swój los we własnych rękach. Wygrana na stadionie przy ul. Kałuży da im prawo gry w eliminacjach do Ligi Europy.

- Dobrymi spotkaniami, które rozegraliśmy na wiosnę doprowadziliśmy do sytuacji, w której teraz jesteśmy. Początki może nie były łatwe, ale konsekwencja i upór w dążeniu do celu pozwoliły nam na to, że do ostatniej kolejki liczymy się w walce o europejskie puchary. W niedzielę czeka nas decydujący mecz, który chcemy wygrać. Szkoda, że gramy go na wyjeździe, bo chcielibyśmy móc cieszyć się po nim na własnym stadionie z dużą liczbą naszych kibiców - przekonywał Wojtkowiak.  - Na pewno z naszej strony nie będzie żadnej kalkulacji. Chcemy wygrać, bo tylko zwycięstwo daje nam puchary, na grę w których każdy z nas jest gotowy. Mamy doświadczony zespół z piłkarzami, którzy grali już w Europie. A ci, dla których to będzie ewentualny debiut, mogą liczyć na nasze wsparcie - dodał obrońca gdańskiej drużyny.

- Gra w Ekstraklasie, a gra w europejskich pucharach tu zupełnie coś innego. To bardzo cenna możliwość skonfrontowania się z drużynami z innych krajów, prezentującymi różne style gry. Także dla kibiców jest to niewątpliwie duża atrakcja - podkreślił Wojtkowiak.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!