betclic

Wojtkowiak: Nie lekceważymy Górnika

Ostatnia aktualizacja: 14/10/15 20:54, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Obrońca Lechii Gdańsk, Grzegorz Wojtkowiak w swoim ostatnim wywiadzie stwierdził, że przerwa na reprezentację nie wybiła drużyny z rytmu. Jednocześnie przyznał, iż w najbliższym spotkaniu Ekstraklasy z Górnikiem Zabrze jego zespół nie zamierza lekceważyć swoich przeciwników.

- Okres przerwy w lidze na mecze reprezentacji nie był dla nas lekki. Treningi w tym czasie były bardzo intensywne. Skupialiśmy się na ciężkiej pracy i odpowiednim przygotowaniu na spotkania w lidze. Tak, by nasze nogi były „napakowane” i by nas niosły bez różnicy, czy jest 1. czy 90. minuta meczu - powiedział 31-latek cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Nie sądzę, by ta przerwa miała nas wybić z rytmu. Mamy ambitne cele przed sobą, dlatego po dwóch wygranych z rzędu w Ekstraklasie chcemy odnieść następne zwycięstwo i zrobić kolejny krok w górę tabeli. Tym bardziej, że jest ona bardzo spłaszczona i można szybko wdrapać się do czołówki. Na pewno nie zlekceważymy Górnika, choć drużyna z Zabrza jest przedostatnia w tabeli. To zespół dobrze grający w piłkę, a poza tym w obecnym sezonie już wiele razy zdarzało się, że ci teoretycznie słabsi zabierali punkty faworytom. Dlatego musimy pozostać bardzo czujni - dodał obrońca gdańskiego klubu.

Mecz Lechii z Górnikiem Zabrze zostanie rozegrany 16 października o godz. 18:00.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela