betclic

Wolski: Będę chciał pokazać, że potrafię grać w piłkę

Ostatnia aktualizacja: 26/02/16 17:57, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Youtube

- Rozmawiałem już z trenerem na temat mojej osoby i wiem, że na pewno odnajdę się w tym zespole. Drużyna ma duży potencjał, mam nadzieję, że chłopaki mi również pomogą, żebym mógł zaprezentować swoje największe walory - zaznaczył na konferencji prasowej przed meczem z Podbeskidziem Bielsko-Biała zawodnik Wisły Kraków, Rafał Wolski.

- Pierwszy kontakt z zespołem jest już za mną. Na pewno chłopaki dobrze mnie przyjęli i jestem zadowolony, że trafiłem do takiego klubu. Chcę pomóc nowej drużynie i mam nadzieję, że wspólnie nam się to uda - stwierdził 23-letni gracz, cytowany przez "wisla.krakow.pl".

- Na pewno czuję małą tremę, ale bardziej jest związana z tym, że będę chciał pokazać, że potrafię grać w piłkę i wcale tego nie zapomniałem. Zależy mi, aby przypomnieć się kibicom w Polsce i pomóc drużynie w sięgnięciu po zwycięstwo - kontynuował wychowanek Legii Warszawa.

- Najważniejsze, żeby piłka wpadła do bramki. Nieważne, kto będzie strzelał gole, najważniejsze, żebyśmy grali do przodu, strzelali bramki i wygrywali mecze. Rozmawiałem już z trenerem na temat mojej osoby i wiem, że na pewno odnajdę się w tym zespole. Drużyna ma duży potencjał, mam nadzieję, że chłopaki mi również pomogą, żebym mógł zaprezentować swoje największe walory - zaznaczył. 

- Na pewno zmieniłem się piłkarsko i mentalnie. Mimo że nie mam dużo rozegranych minut za granicą, to wyciągnąłem z tego okresu wnioski. Miałem możliwość trenować z bardzo dobrymi zawodnikami, od których mogłem się sporo nauczyć - dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!