betclic

Wolski: Mam dosyć siedzenia na ławce rezerwowych

Ostatnia aktualizacja: 24/02/16 20:25, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Youtube

Na początku pewnie będę potrzebował kilku minut, by złapać pewność siebie i później robić swoje na boisku. Czuję się gotowy na to, by w sobotę wyjść i zagrać pełne 90 minut – powiedział w swoim ostatnim wywiadzie nowy gracz Wisły Kraków, Rafał Wolski. 

Wracam do Polski po trzech latach. Za granicą raz było lepiej, raz gorzej. Ostatnio siedziałem więcej na ławce i miałem tego dosyć. Chcę coraz więcej grać. Mam nadzieję, że tutaj będę miał taką możliwość – przyznał 23-latek, cytowany przez "wisla.krakow.pl".

Do pewnego momentu pobyt za granicą był udany. Niestety, później przyszły dwa kolejne wypożyczenia i nie wszystko poszło tak, jak tego sobie życzyłem – kontynuował wychowanek Legii Warszawa.

Chciałbym pomóc drużynie. Myślę, że tabela nie odzwierciedla prawdziwego oblicza Wisły, co ten zespół może pokazać. Wiem jacy zawodnicy tu są, że ta drużyna ma dużo większy potencjał, a siebie widzę w roli typowej 10-ki – zaznaczył.

Na początku pewnie będę potrzebował kilku minut, by złapać pewność siebie i później robić swoje na boisku. Czuję się gotowy na to, by w sobotę wyjść i zagrać pełne 90 minut, ale decyzja będzie należała do trenera – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!