betclic

Wolski: Potrzebujemy wygranej, żeby odsapnąć

Ostatnia aktualizacja: 07/03/16 08:12, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Wisła Kraków zaledwie zremisowała z Piastem Gliwice 1:1 w meczu 26. kolejki Ekstraklasy. Z dobrej strony zaprezentował się Rafał Wolski, który przyczyny końcowego wyniku upatruje w słabej skuteczności całego zespołu.

- Patrząc na przebieg spotkania zasłużyliśmy na więcej. Mieliśmy mnóstwo sytuacji, strzałów, ale niestety nie wpadło. Musimy być bardziej konsekwentni i wykorzystywać sytuacje, żeby wygrywać - mówił pomocnik krakowian cytowany przez oficjalną witrynę drużyny.

- Powiedzieliśmy sobie w szatni, że nie mamy nic do stracenia. Walczyliśmy, udało nam się strzelić bramkę, byliśmy blisko kolejnej i zdobycia tych trzech punktów - stwierdził Wolski.

Biała Gwiazda nie może wygrać już od 119 dni. Czy zwycięstwo jest lekarstwem na wszystkie problemy?
- Potrzebujemy wygranej, żeby odsapnąć i aby nasze głowy były spokojniejsze. Nie możemy sięgnąć po zwycięstwo przez spory kawał czasu. Potrzebujemy trzech punktów, by na boisku była większa swoboda - deklaruje doświadczony zawodnik.

Najbliższy pojedynek podopieczni Marcina Broniszewskiego rozegrają na wyjeździe z Koroną Kielce. Według Wolskiego jest to kolejne spotkanie z cyklu „być albo nie być".
- Każdy mecz jest o życie. W każdym musimy zasuwać jeden za drugiego i pokazywać charakter - podsumował swoją wypowiedź piłkarz.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!