betclic

"Wolskiemu jeszcze trochę brakuje fizycznie"

Ostatnia aktualizacja: 03/03/16 21:04, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

W ostatnim czasie do zespołu krakowskiej Wisły dołączyło dwóch zawodników: Rafał Wolski oraz Petar Brlek. Pierwszy z nich debiut w koszulce Białej Gwiazdy ma już za sobą. Chorwat przed taką szansą stanie w piątkowym meczu z Piastem Gliwice.

- Rafał w ostatnim meczu pokazał, że jest zawodnikiem, który w naszej drużynie potrafi się odnaleźć. To, że brakuje mu trochę formy fizycznej, jest normalne, bo miał krótką przerwę w treningach - mówił na czwartkowej konferencji prasowej trener Marcin Broniszewski.

- Petar na pewno musi mieć czas, żeby się wkomponować w zespół. To jest również apel do kibiców, żeby dali mu trochę czasu, gdyż dotyczy go bariera językowa oraz ta związana z nowym środowiskiem. Wchodzi on do serca zespołu, bo do środka pomocy. To jest żywy organizm i proces aklimatyzacji chwilę trwa, ale wiemy, że posiada on takie umiejętności, które nas wszystkich usatysfakcjonują. Robimy wszystko, żeby Petar czuł się komfortowo. Jest cały czas w treningu, więc pod względem fizycznym wygląda dobrze - zapewnił opiekun wiślaków cytowany przez oficjalną stronę krakowian.

Piątkowy mecz rozpocznie się o godzinie 20:30.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1394 dni
Ilość komentarzy: 8274
Oceny: -8453
04.03.2016 / 03:35:16
Wolski to taki sam fachowiec jak i Broniszewski,obaj nedza z bida.