betclic

Woryna: Rwę się, żeby się ścigać i wygrywać wyścigi

Ostatnia aktualizacja: 25/03/16 09:26, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Marcin Baran, wikicommons

- Czuję się szybki, czuję się dobrze przygotowany i czuję się wypoczęty - zapewnia Kacper Woryna w rozmowie z oficjalną strona KS ROW Rybnik.

- Rwę się, żeby się ścigać i wygrywać wyścigi. Dzięki dobrze przepracowanej zimie dobrze czuję się na motorze. Siły ani kondycji mi nie brakuje - podkreślił podstawowy junior dwunastokrotnych mistrzów Polski, który w nowym sezonie będzie ścigał się również dla Coventry Bees.

- Jeździłem na razie w King's Lynn, w Poole i na moim domowym torze w Coventry. Było inaczej, różniło się ich przygotowanie, były inne kąty, ale jestem na prawdę pozytywnie nimi zaskoczony
- stwierdził Woryna po swoich pierwszych zawodach na Wyspach Brytyjskich.

- Na plus mogę zaliczyć to, że wszystkie tory mam gdzieś w pobliżu. Z lotniska do Coventry mam godzinę, także to jest ten plusik, że wskakuję tylko z plecaczkiem do samolotu i w dwie, trzy godzinki jestem na miejscu - podsumował angielski wątek Woryna, który z plastronem "Pszczół", u boku Krzysztofa Kasprzaka, zainauguruje sezon w Elite League piątkową rywalizacją z Leicester Lions.

KS ROW Rybnik nowy sezon w PGE Ekstralidze rozpocznie w niedzielę 10 kwietnia podejmując przed własną publicznością KS Toruń.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!