betclic

Wrąbel: Cieszę się, że trener Dorna na mnie stawia

Ostatnia aktualizacja: 18/11/16 09:24, Komentarzy: 0

0
0
Fot. YouTube

Młodzieżowy reprezentant Polski Jakub Wrąbel przez długi czas był typowany co najwyżej do roli zmiennika w polskiej bramce, teraz jednak staje się pierwszym wyborem w kadrze Marcina Dorny.

Golkiper przyznał, że cieszy go zwycięstwo z Niemcami 1:0. - Zwłaszcza, że nastąpiło po dobrym występie i dobrej grze całej reprezentacji. Ale trzeba iść już dalej. Na razie wszyscy wracamy do klubów. Ja mam nadzieję, że będę spisywał się tak samo dobrze w Olimpii Grudziądz - mówił piłkarz w rozmowie z portalem Łączy nas piłka.

- Pracy trochę w tym meczu miałem, ale spodziewaliśmy się chyba jednak trochę więcej po rywalu. Niemcy mimo to pokazali, że są światową drużyną. Oddaliśmy im trochę pole i myślę, że to ich w pewien sposób trochę zgubiło. My chcieliśmy grać z kontrataku, po stałym fragmencie gry zdobyliśmy bramkę. I nieważne jak ta drużyna gra, wygrana z nimi zawsze cieszy - dodał Wrąbel.

- Cieszę się, że trener Dorna daje mi tyle szans do grania, ale czy jestem pewniakiem? Na każdym treningu walczymy o podstawowy skład, przyjeżdżając na zgrupowanie każdy ma równe szanse. Trenerzy obserwują nas na treningach i to oni podejmują decyzję. Nikt nie przyjeżdża z przekonaniem czy pewnością, że na pewno wybiegnie na murawę - zaznaczył bramkarz.

- Gra w Olimpii dużo mi daje, wszystkie mecze jak do tej pory zagrałem i miejmy nadzieję, że dalej tak będzie. Na pewno był to dobry krok, że w tym sezonie poszedłem na roczne wypożyczenie, procentuje to teraz również w reprezentacji. Mam nadzieję, że tak zostanie i w czerwcu podczas mistrzostw będę miał odpowiednią dyspozycję - podsumował swoją wypowiedź.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!