betclic

"Wrócę do Chelsea jako lepszy zawodnik"

Ostatnia aktualizacja: 12/10/15 14:49, Komentarzy: 0

0
0
Fot. charnsitr/Shutterstock

Angielski pomocnik, Lewis Baker jest przekonany, że wypożyczenie do Vitesse Arnhem rozwinie jego umiejętności piłkarskie, dzięki czemu powróci do Chelsea Londyn jako lepszy zawodnik.

20-latek dołączył do holenderskiej drużyny w lipcu. Jego pobyt na GelreDome potrwa najprawdopodobniej do końca czerwca przyszłego roku.

- Doceniam czas, który tutaj spędzam. Futbol w Holandii wygląda nieco inaczej. Większą wagę przywiązuje się do techniki i rozwiązań taktycznych - powiedział Baker w wywiadzie dla oficjalnej strony angielskiej federacji.

- Kiedy mierzymy się z większymi klubami, w grę wchodzi również aspekt fizyczny. Przez pierwsze miesiące wiele się tutaj nauczyłem i mam nadzieję, że w przyszłości jeszcze bardziej rozwinę swoje umiejętności. W następnym sezonie chciałbym wrócić do Chelsea jako lepszy piłkarz - dodał.

- Eredivisie to najlepsza holenderska liga. Uważam, że jest to dobre miejsce do nauki zarówno na boisku, jak i poza nim. Mam możliwość zetknięcia się z rozmaitymi kulturami i mogę poznać różne style gry - podsumował Baker.

Młody zawodnik jest wychowankiem zespołu ze Stamford Bridge. W poprzednich latach był już wypożyczany do MK Dons i Sheffield Wednesday.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela