Wściekła Williams rozwaliła rakietę [video]

Jimmie48 Photography / Shutterstock.com
Półfinał turnieju WTA Rogers Cup w Toronto nie był szczęśliwy dla Sereny Williams.

Tenisistka przegrała z zaledwie 18-letnią  Szwajcarką Belindą Bencić. Ostatni raz porażka z tak młodą zawodniczką przytrafiła się Williams... 11 lat temu! Przegrała wtedy z 17-letnią Szarapową.

W pierwszym secie wszystko szło jeszcze zgodnie z przewidywaniami: faworytka wygrała 6-3. Kłopoty zaczęły się później.

Drugiego seta Bencić wygrała 7-5. W trzecim Szwajcarka prowadziła już 5-1, ale wtedy do gry wróciła Williams. I wygrała trzy kolejne gemy, było 5-4. Wtedy zaatakowała Bencić, wygrywając gema i jednocześnie seta 6-4. Tym samym zwyciężyła w całym pojedynku.

Serena nie mogła pohamować złości. Ofiarą padła jej rakieta:

Bencić awansowała do największego finału w karierze, zmierzy się w nim z Rumunką Simoną Halep.

Źródło: sportowefakty.pl/własne