betclic

"Wszyscy jesteśmy pod wrażeniem pomysłów Kloppa"

Ostatnia aktualizacja: 03/11/15 12:32, Komentarzy: 0

0
0
Fot. 360b / Shutterstock.com

Walijski pomocnik Liverpoolu, Joe Allen zaznaczył, że wszyscy zawodnicy The Reds są pod sporym wrażeniem pomysłów taktycznych, jakie w ekipie z czerwonej części Merseyside chce wdrożyć Juergen Klopp.

W bieżącym sezonie we wszystkich możliwych rozgrywkach 25-latek, który na Anfield przeniósł się latem 2012 roku, rozegrał siedem meczów, w tym dwa od pierwszej do ostatniej minuty. Nie strzelił w nich ani jednego gola, nie zanotował też żadnej asysty.

- Jestem w stu procentach przekonany, że moje postrzeganie futbolu jest zbliżone do tego Juergena Kloppa. Mam zamiar od teraz ciężko trenować, tak aby w niedalekiej przyszłości stać się kluczową postacią Liverpoolu - powiedział Joe Allen, cytowany przez "Liverpool Echo".

- Wszyscy w klubie mamy teraz czystą kartę u menadżera. Każdy w tym momencie ma wręcz wyborną okazję do tego, aby zaimponować nowemu szkoleniowcowi - kontynuował były pomocnik walijskiej Swansea City.

- Juergen Klopp przekazał nam w ostatnim czasie wiele wskazówek i instrukcji, które w końcowym rozrachunku mają pomóc drużynie zmienić styl. Już teraz można dostrzec pozytywne zmiany. Nie da się ukryć, że wszyscy zawodnicy są pod sporym wrażeniem pomysłów Niemca - zaznaczył.

- Na chwilę obecną jesteśmy w ścisłej czołówce Premier League i nadal rywalizujemy w trzech pucharach. Wydaje mi się, że jesteśmy na najlepszej drodze, aby osiągnąć coś w tym sezonie
- dodał reprezentant Walii.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela