betclic

"Wszystko zależy od gry Sevilli. Kibice ich zachęcą do ataku"

Ostatnia aktualizacja: 05/05/16 14:00, Komentarzy: 1

0
1
Fot. photo-oxser / Shutterstock.com

Szachtar Donieck pierwszy mecz w półfinale Ligi Europy z Sevilla FC zremisował 2:2. Rewanżowe starcie zostanie rozegrane w stolicy Andaluzji. Szkoleniowiec ekipy z Doniecka zdaje sobie sprawę, że jego podopiecznych czeka trudny pojedynek.

- Wspominam 2007 rok, kiedy graliśmy tutaj i wtedy przyznano naszym rywalom dwa rzuty karne. Poproszę moich zawodników, aby byli bardziej ostrożni, ponieważ przeciwnicy mają bardzo doświadczonych graczy, którzy wiedzą, jak się zachowywać w takich sytuacjach - powiedział na przedmeczowej konferencji Lucescu.

Pierwszy mecz we Lwowie był niezwykle emocjonujący. Szachtar grał bardzo dobrze, ale ostatecznie tylko zremisował. Przed rewanżem w trochę lepszej sytuacji są rywale. - Czeka nas trudniejsze spotkanie. Sevilla to odpowiednia drużyna na europejskie rozgrywki. Nie mają młodych graczy, wszyscy są doświadczeni i występowali w wielu czołowych klubach. Zespół prowadzony jest przez silnego trenera, który dokładnie obserwuje rywali i bardzo dobrze dobiera pod nich taktykę - dodał Lucescu.

- To oczywiste, że przeciwnicy zrobią wszystko, co w ich mocy, aby przed swoimi kibicami osiągnąć pozytywny wynik. W pierwszym meczu we Lwowie rozegraliśmy bardzo dobrą pierwszą połowę. Nie zamieniliśmy na gole kilku naszych kontrataków, co zwykle nam się udaje - stwierdził rumuński szkoleniowiec.

Drużyna z Ukrainy musi strzelić gola w Sewilli, ponieważ bezbramkowy remis, a także wynik 1:1, premiować będzie rywali. Czy Szachtar ruszy do ataku od pierwszej minuty rewanżu? - Zobaczymy, jak rozwinie się mecz. Zobaczymy, jak będziemy grać. Wszystko zależy od tego, jak będzie wyglądała gra gospodarzy. Oni będą zachęcani przez kibiców dopingujących na stadionie. My powinniśmy także z tego skorzystać - podkreślił doświadczony taktyk.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
Seba45
Zarejestrowany od: 415 dni
Ilość komentarzy: 49
Oceny: +229
Kibicuje:
Real Madryt
05.05.2016 / 14:33:15
Vamos sevilla !!
Vamos Krycha