betclic

"Wszystko zawdzięczam Benitezowi"

Ostatnia aktualizacja: 09/10/15 07:22, Komentarzy: 0

0
0
Fot. AGIF / Shutterstock.com

Javier Mascherano przyznał, że bardzo szanuje obecnego menedżera Realu Madryt, Rafaela Beniteza i nadal utrzymuje z nim dobre relacje.

Obaj panowie poznali się podczas pobytu w Liverpoolu. 55-letni szkoleniowiec prowadził drużynę "The Reds" w latach 2004-2010 i przez ponad trzy lata miał w swoim składzie Argentyńczyka.

- Rozmawiałem z Rafą rok temu, kiedy jeszcze był w Napoli. Teraz, ze względu na okoliczności, rzadziej się ze sobą kontaktujemy - powiedział Mascherano w wywiadzie dla magazynu "Panenka".

- Wszystko mu zawdzięczam. Wyrwał mnie z głębokiej, ciemnej studni i pomógł mi dostać się na sam szczyt. Mieliśmy ze sobą kontakt nawet wtedy, gdy byliśmy związani z innymi klubami - kontynuował zawodnik Barcelony.

- To naprawdę wspaniały człowiek i menedżer, od którego można się wiele nauczyć. Trzeba tylko chcieć. Nasze relacje się nie zmieniły, choć obecna sytuacja jest dla nas nieco niewygodna. Pewnego dnia opuszczę jednak Barcelonę, a on odejdzie z Realu i wszystko wróci do normy - podsumował Javier Mascherano.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela