betclic

"Wybór kadry na Euro nie będzie łatwy"

Ostatnia aktualizacja: 13/10/15 10:23, Komentarzy: 0

0
0
Fot. AGIF / Shutterstock.com

W poniedziałek Hiszpania pokonała Ukrainę 1:0 w ostatniej kolejce eliminacji do mistrzostw Europy. Szkoleniowiec "La Furia Roja", Vicente del Bosque pochwalił występ swoich zawodników i przyznał, że wybór składu, który zagra na turnieju we Francji nie będzie łatwy.

- Kontrolowaliśmy grę, choć przeciwnik zdołał stworzyć sobie kilka okazji strzeleckich. Jestem niezwykle zadowolony z postawy Davida De Gei i Thiago Alcantary, którzy rozegrali naprawdę dobry mecz - powiedział 64-letni trener cytowany przez dziennik "Marca".

- Ukraina zawsze jest groźna w ataku. Ma kilku świetnych zawodników, jednak moi obrońcy i bramkarz potrafili utrzymać ich na dystans - dodał.

- Mamy doskonałych piłkarzy, dzięki czemu praca trenera jest dużo łatwiejsza. W eliminacjach wszyscy zaprezentowali się naprawdę dobrze i jestem bardzo zadowolony z ich gry. Swoją postawą pokazują, że zasługują na wyjazd do Francji. Wybór 23 zawodników nie będzie łatwy. Muszę obserwować ich postępy - podsumował.

Reprezentacja Hiszpanii zajęła pierwsze miejsce w grupie C, przegrywając tylko jedno spotkanie. Druga w tabeli Słowacja zgromadziła od niej o pięć punktów mniej.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!