betclic

Wychowanek Espanyolu zagra w Pogoni?

Ostatnia aktualizacja: 06/12/15 15:34, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Kapitel, wikicommons

Ismael Kam Traore przechodzi testy w Pogoni Szczecin – poinformowano na stronie internetowej "Portowców". Obywatel Wybrzeża Kości Słoniowej jest napastnikiem.

22-letni piłkarz jest wychowankiem Espanyolu Barcelona. W swojej karierze grał również m.in. w rezerwach Mallorki. Od sierpnia broni barw UE Olot, które występuje w trzeciej klasie rozgrywkowej w Hiszpanii.

– Traore będzie trenował z nami do końca tygodnia. Jego przylot do Polski to efekt naszej kooperacji z Espanyolem. Piłkarz obecnie jest zawodnikiem jednej z drużyn ściśle współpracujących z katalońskim klubem. W poniedziałek Ismael przejdzie badania medyczne, a od wtorku będzie ćwiczył z pierwszą drużyną – powiedział dyrektor sportowy Pogoni, Maciej Stolarczyk.

W szczecińskim zespole występuje obecnie trzech napastników: Władimir Dwaliszwili, Marcin Listkowski i Łukasz Zwoliński. Ten ostatni ma złamaną kość strzałkową i nie będzie mógł grać do końca roku.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
raflol872
Zarejestrowany od: 539 dni
Ilość komentarzy: 328
Oceny: +1622
Kibicuje:
Manchester United Borussia Dortmund Ruch Chorzów Polska Real Madryt
06.12.2015 / 18:18:48
Coś mi się wydaj, że będzie to kolejny, bardzo przeciętny i drogi do opłacenia zawodnik, który będzie utrudniał rozwój młodym, polskim zawodnikom.

Tabela