betclic

Wychowanek Legii: Chcę wrócić do żywych

Ostatnia aktualizacja: 15/08/15 15:33, Komentarzy: 0

0
0
Fot. YouTube

Jakub Szumski nie ma ostatnio łatwego życia.

- Od początku tego sezonu szukam klubu. Ostatnio trenuję albo z rezerwami Piasta, albo na własną rękę. W Gliwicach chcą bym poszedł na wypożyczenie, a to nie jest do końca dla mnie korzystne, bo chciałbym zacząć coś od nowa i „wrócić do żywych”, gdyż na razie nie wygląda to ciekawie. - mówi o swojej sytuacji Jakub Szumski. Wychowanek Legii Warszawa, a obecnie bramkarz Piasta Gliwice.

- Zostało jeszcze piętnaście dni okienka i mam nadzieję, że coś się wydarzy. Na tę chwilę jestem zawodnikiem Piasta. Czekam na jakieś konkrety, by coś ruszyło - dodał Szumski w rozmowie z legia.net.

- To nie jest tak, że mam teraz więcej wolnego czasu od tych co normalnie trenują. Codziennie trenuję raz, dwa razy dziennie, by trzymać formę, aby się nie spalić w nowym klubie. Mam chęć czegoś udowodnienia wszystkim, którzy twierdzą, że sobie nie poradziłem w Gliwicach. Po prostu tak się potoczyło. Chciałbym się już po prostu od tego uwolnić i mieć czystą kartę. Chcę robić wszystko od początku, bo nie jestem taki stary, by już mnie skreślać, a na pewno mogę pokazać, że jeszcze na coś mnie stać - zaznaczył golkiper.

- Z sentymentu do Legii będę oglądał jutrzejszy mecz. Ciężko mi powiedzieć jakie są słabe i mocne strony Piasta, bo w tej chwili mam co innego na głowie i nie chcę bawić się w żadne typowanie. Oczywiście zawsze fajnie mi się wraca do Warszawy, bo spędziłem tam większość swojego życia. W tej chwili myślę jednak tylko o tym, by ustabilizować swoją sytuację - podsumował zawodnik.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela