Wygrana Bayernu, cudowny gol Alonso [video]

Ostatnia aktualizacja: 15/12/15 22:39, Komentarzy: 3

0
3

Bayern Monachium pokonał przed własną publicznością SV Darmstadt 1:0 (1:0) w 1/8 finału Pucharu Niemiec. W ekipie Bawarczyków pełne spotkanie rozegrał Robert Lewandowski.

Kibice zgromadzeni na Allianz Arena jedynego gola obejrzeli w 40. minucie. Wówczas Xabi Alonso oddał potężny strzał z woleja i skierował piłkę w samo okienko bramki Christiana Matheni.

W innym meczu FC Erzgebirge Aue przegrało na własnym stadionie z FC Heidenheim 1846 0:2 (0:0).

Oba gole padły w drugiej połowie spotkania. Najpierw broniącego Martina Maennela pokonał Arne Feick, po czym trafienie dołożył Marc Schnatterer.