Wygrana Brescii, 90 minut Kupisza

Ostatnia aktualizacja: 16/02/16 09:21, Komentarzy: 0

0
0

Brescia Calcio zremisowała na własnym stadionie z Ascoli Calcio 2:2 (1:1) w 26. kolejce włoskiej Serie B. W barwach gospodarzy pełne 90 minut rozegrał Tomasz Kupisz.

Na Stadio Mario Rigamonti jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze. W 11. minucie gry Andrea Caracciolo pewnie wykorzystał podyktowany rzut karny. Przyjezdni doprowadzili do wyrównania jeszcze przed przerwą, kiedy to Stefano Minelli został pokonany przez Andreę Petagnę.

W 70. minucie rywalizacji Simone Pecorini został odesłany do szatni, jednak gra w osłabieniu nie powstrzymała Petagny od zdobycia drugiej bramki. O ostatecznym podziale punktów zadecydował Edoardo Lancini, który zdobył gola po asyście Kupisza.

Brescia zajmuje aktualnie siódme miejsce w ligowej tabeli. Podopieczni Roberto Boscaglii mają na swoim koncie 39 punktów, z kolei Ascoli zgromadziło 28 "oczek" i znajduje się na osiemnastej lokacie.