Wygrana Tereka, gol i niewykorzystany karny Rybusa [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 23/04/16 20:39, Komentarzy: 5

0
5

Rubin Kazań przegrał u siebie z Terekiem Grozny 0:1 (0:1) w ostatnim sobotnim spotkaniu 25. kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi.

Na murawie Kazań Areny zwycięskiego gola dla gości strzelił dziesięć minut przed przerwą Maciej Rybus. Reprezentant Polski trzy minuty wcześniej zmarnował także rzut karny.

Gospodarze mieli wyśmienitą okazję do wyrównania, ale pięć minut przed końcem drugiej podyktowanej "jedenastki" w tych zawodach nie wykorzystał Ukrainiec Marko Devic.

Dzięki dziesiątej wygranej w sezonie ekipa z Czeczenii umocniła się na szóstej pozycji w tabeli. Zespół z Tatarstanu doznał natomiast trzynastej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostał na dziewiątym miejscu w klasyfikacji.