Wygrana Villarreal CF z Athletic Bilbao

LevanteMedia/Shutterstock
Villarreal CF wygrał u siebie z Athletikiem Bilbao 3:1 w piątkowym meczu 31. kolejki hiszpańskiej La Liga.

Gospodarze prowadzili od 17. minuty po strzale Victora Ruiza. Wyrównał niecałe 180 sekund później Aymeric Laporte. Tuż po przerwie drugą bramkę dla miejscowych zdobył Cedric Bakambu. Wynik ustalił w 58. minucie Adrian. Villarreal skończył mecz w osłabieniu po czerwonej kartce w 74. minucie dla strzelca pierwszego gola.

„Żółta Łódź Podwodna” po tej wygranej zajmuje piąte miejsce w tabeli ze zdobytymi 54 punktami. W następnej kolejce zagra na wyjeździe z Deportivo Alaves.

Natomiast baskijska drużyna plasuje się szóstej pozycji i ma na swoim koncie 50 „oczek”. Jej kolejnym rywalem będzie UD Las Palmas.